Doprava

Česká pošta - Obyčejný balík

Poštovné je zdarma u objednávek nad 995,- Kč včetně DPH. U objednávek do 995,- Kč účtujeme poštovné 69,- Kč. V případě rozměrnější nebo těžší zásilky vám bude zboží zasláno službou Balík do ruky, aniž by se navýšila cena poštovného. Balné neúčtujeme. Termín doručení je obvykle 2 - 3 dny. Přesný termín doručení není Českou poštou garantovaný.

Česká pošta - Balík do ruky (dříve Obchodní balík)

Poštovné je zdarma u objednávek nad 995,- Kč včetně DPH. U objednávek do 995,- Kč účtujeme poštovné 99,- Kč. Balík do ruky je doručován následující pracovní den po odeslání. Česká pošta aktivně využívá e-mailovou adresu a telefonní číslo příjemce pro avizaci zásilky. Doporučujeme před odesláním objednávky pečlivě zkontrolovat tyto dva údaje. Balné neúčtujeme.

V případě neúspěšného doručení lze vaší poštu požádat o pokus o druhé doručení běžnou pochůzkou (zdarma) nebo mimořádnou pochůzkou (zpoplatněno). Pomocí webového formuláře může příjemce změnit dispozice k zásilce. Více informací naleznete na stránkách České pošty http://www.ceskaposta.cz/cz/sluzby/baliky/cr/balik-do-ruky-id36476/

PPL standardní doručení

Přepravné PPL je účtováno 130,- Kč, u objednávek nad 995,- Kč je přepravné zdarma. Zásilka je doručována následující pracovní den po odeslání. PPL aktivně využívá telefonní číslo příjemce během procesu doručení. Doporučujeme před odesláním objednávky pečlivě zkontrolovat zadání Vašeho telefonního čísla. Balné neúčtujeme.

Doručení na výdejní místo PPL partner

Doručení na odběrní místo PPL partner je účtováno 130,- Kč, u objednávek nad 995,- Kč je doručení zdarma. Balné neúčtujeme. Zásilka je doručována na Vámi zvolené výdejní místo sítě PPL partner následující pracovní den po odeslání. Tam si ji můžete vyzvednout po dobu 10 dnů v otevírací době odběrního místa, na některých místech i o víkendu. Dobírku na výdejním místě nelze platit platební kartou. Aktuální seznam výdejen PPL partner naleznete zde http://www.pplbalik.cz/Main3.aspx?cls=KTMMap

Upozornění: Na odběrní místa PPL partner lze zasílat pouze balíky pro soukromé osoby. Zásilky pro firemní zákazníky zatím výdejny sítě PPL partner neumí zpracovat. Při vyzvednutí zásilky budete požádáni o prokázání totožnosti a zásilka bude vydána pouze při shodě s údaji na balíku (podobně jako na poště).

Osobní odběr v prodejně Dobronická 1257, Praha 4

Osobní odběr není zpoplatněn. Jakmile je objednávka připravena k odběru, obdržíte od nás informaci e-mailem, telefonicky nebo krátkou textovou zprávou. Prosíme vyčkejte na toto avízo před návštěvou naší provozovny. Objednávky vyřizujeme postupně v pořadí, v jakém došly. Po obdržení avíza si můžete zboží vyzvednout po dobu následujících 7 kalendářních dnů kdykoliv v otevírací době prodejny. Po uplynutí této doby bude rezervace nevyzvednutého zboží zrušena.

Dodávka tovaru do Slovenskej Republiky

Na Slovensko doručujeme přepravní službou PPL za 243,- Kč nebo Českou poštou za 387,- Kč. U těchto dvou typů přepravy nelze vybrat volbu "na dobírku". Nejsnazší a nejlevnější platební metodou při dodání na Slovensko je on-line platba kartou. Balné neúčtujeme. V případě vracení celé nebo části platby z nerealizované dodávky refundujeme platby prostřednictvím on-line platební brány. Nevznikají Vám tak žádné náklady spojené s přijetím vrácené platby na Váš účet.

Další informace o výběru způsobu přepravy

V nákupním košíku se cena dopravy spočítá vždy po zaškrtnutí příslušné kombinace způsobu platby a způsobu přepravy. V posledním kroku objednávky je k dispozici kompletní přehled cen zboží a cen přepravy ještě před konečným odesláním objednávky. Nemusíte se tak bát v procesu dokončení objednávky zkoušet různé druhy přepravy a plateb. Dokud nestisknete tlačítko "Odeslat objednávku", máte vždy možnost se vrátit zpět a upravit zadané údaje.