Dobronická 1257, Praha 4 Navigovat

777 909 908 Po - Ne: 9 - 19 hod.

Dobronická 1257, Praha 4
Po - Ne: 9 - 19 hod.

Platba

Úhrada platební bránou GoPay

Pohodlná platba prostřednictvím bezpečné online platební brány GoPay. Po vytvoření objednávky budete přesměrováni na platební bránu GoPay, kde si můžete vybrat ze široké nabídky možností provedení úhrady Vaší objednávky. Nejčastěji používané typy úhrad jsou: platební kartou MC/VISA, rychlý online převod prostřednictvím bankovních tlačítek, Apple Pay, Google Pay amnoho dalších. GoPay nám poskytuje okamžité potvrzení Vaší platby a Vaši objednávku tak můžeme vyřídit bez čekání na připsání platby. Více informací o možnostech platební brány GoPay na www.gopay.com/cs/

Úhrada bankovním převodem

Cenu objednávky uhradíte běžným bezhotovostním převodem na náš účet 2509349028/5500, vedený u Raiffeisenban, a.s. Jako variabilní symbol použijte vždy číslo své objednávky. Objednávku lze odeslat (nebo předat při osobním odběru) až po připsání platby na náš účet. Platbu doporučujeme zaslat po přijetí automatického potvrzení objednávky. V případě, že chcete počkat na výzvu k platbě, až pro Vás bude zboží nachystáno, uveďte tento požadavek do poznámky k objednávce. Za úhradu převodem předem neúčtujeme žádný poplatek.

Úhrada dobírkou

Cenu objednávky uhradíte při převzetí zásilky doručovateli hotově nebo platbní kartou. Doběrečné je účtováno ve výši 40,- Kč včetně DPH.

Úhrada hotově nebo kartou na prodejně

V případě osobního odběru na naší prodejně Dobronická 1257, 14800 Praha 4 Kunratice můžete platit v hotovosti nebo platební kartou. Při platbě objednávky hotově nebo platební kartou není není účtována žádná poplatek.

Úhrada ze zahraničí v měně EUR

Nejjednodušší a nejrychlejší platba ze Slovenska bez dalších nákladů je on-line platba platební bránou GoPay. Pokud by v takovém případě nebyla objednávka nebo její část zrealizována, vracíme finanční prostředky za nedodané zboží či služby opět přes platební systém pro příjem kartových plateb on-line. Peníze se tak spolehlivě vrátí zpět na účet, ke kterého byly strženy, bez dalších nákladů.

Platby převodem předem můžete také hradit v měně EUR na náš účet s minimálními nebo nulovými náklady tzv. platbou SEPA (Single Euro Payments Area). V tomto případě vyčkejte na potvrzení objednávky a celkové částky v EUR naším obchodem. Pro přepočet ceny bude použit aktuální kurz ČNB, viz. https://www.cnb.cz/cs/

Při platbě na náš účet tzv. platbou SEPA (někdy také Europlatbou nebo Platbou do eurozóny) nesete pouze náklady na straně své banky, které jsou v řadě případů nulové nebo do výše centů. Konkrétní výši poplatku zjistíte u své banky v sazebníku pod položkou SEPA platby.

Bankovní spojení pro platby v EUR:

IBAN:  CZ84 5500 0000 0025 0934 9028
BIC/SWIFT: RZBCCZPP

Autosedačky a cestování Hračky a dárky Kočárky Kojení a krmení Koupání a přebalování Oblečení a doplňky Péče o dítě Spaní a nábytek Blog Naše prodejna Studio autosedaček

Rozumíme vám i miminkům.
Navštivte nás osobně!

Pondělí – Neděle: 9 – 19 hod.

Dobronická 1257, Praha 4 Navigovat

  • Osobní odběr ZDARMA
  • Pohodlné parkování před naší provozovnou

© 2024 | Všechna práva vyhrazena.
Čekejte prosím...