Dobronická 1257, Praha 4 Navigovat

777 909 908 Po - Ne: 9 - 19 hod.

Dobronická 1257, Praha 4
Po - Ne: 9 - 19 hod.

Největší prodejna v Praze

Co když
existuje prodejna,
která…

Má rozlohu více než 800 m2, je největší v Praze a je s vámi už téměř 30 let

DetskyDum.cz je na trhu již od roku 1997 a za ty roky díky spokojenosti zákazníků vyrostl v největší prodejnu s dětskými potřebami v Praze. Během této dlouhé doby jsme se stali spolehlivým partnerem pro všechny rodiče, kteří potřebují poradit při výběru a hledají široký sortiment kvalitního dětského zboží.

Studio autosedaček Detskydum.cz
Kočárky Joolz
Kočárky Thule
Kočárky Bugaboo
Výrobky značky Träumeland

Než k nám přijdete, projděte se alespoň virtuálně

Spustit virtuální prohlídku

Podívejte se na krátké video z naší pražské prodejny

Spustit Showreel

Vám nabídne komplexní sortiment produktů pro malé děti

Náš odborný personál se pro vás snaží vybírat kvalitní a prověřené značky a produkty od renomovaných výrobců dětského sortimentu. Zároveň ale dáváme prostor i novým inovativním firmám. Pravidelně navštěvujeme zahraniční veletrhy, přednášky a školení, sledujeme nejnovější trendy a novinky. Na prodejně se soustředíme na velký výběr vystavených kočárků, autosedaček (autosedačkové studio) a vybavení do dětských postýlek (kvalitní matrace, spací pytle, zavinovačky…), zároveň u nás ale najdete i velké množství ostatního zboží. Když k nám dorazíte, dokážeme s vámi sladit kompletní výbavičku od kočárku až po nejmenší drobnost.

Produkty Childhome a Mealini
Produkty Lässig
Produkty Elodie Details
Produkty Nuuroo
Produkty Liewood

Má odborníky, kteří poradí a mají lidský přístup

V naší prodejně se můžete spolehnout na kvalifikované prodejce, kteří nejenže disponují odbornými znalostmi, ale také mají vřelý a lidský přístup ke každému zákazníkovi. S ochotou vám poradí při výběru vhodných produktů. Věříme, že osobní péče a odbornost našich prodejců přispívá k příjemnému nákupnímu zážitku pro všechny naše zákazníky. Navíc si u nás můžete dát kávu nebo čaj zdarma v našem odpočinkovém koutku.

Odborník s lidským přístupem
Odborník s lidským přístupem
Odborník s lidským přístupem

Poskytne prostor pro zabavení vašich dětí, ať můžete v klidu nakupovat, zkoušet, ptát se

Na prodejně máme k dispozici několik hracích míst, kde si mohou vaše děti bezstarostně hrát, zatímco vy můžete nakupovat, zkoušet zboží nebo konzultovat vaše požadavky s našim odborným personálem. V průběhu nákupu si také můžete vychutnat šálek kávy nebo čaje, který vám rádi připravíme.

Prostor pro děti

Společně s manželem vedeme prodejnu a e-shop DetskyDum. Rádi s vámi budeme sdílet naše dlouholeté zkušenosti v tomto oboru. E-shop je pro nás samozřejmostí i nezbytností, kamenná prodejna radost z kontaktu se zákazníky. Naším cílem je ale vždy spokojený zákazník.

Petra a Petr Hyklovi
Majitelé DetskyDum s.r.o.

Naplánovat cestu

Zajistíme vám pohodlné parkování. Pro potřeby zákazníků jsou na příjezdové komunikaci vyhrazena čtyři parkovací stání. Pokud by se vám stalo, že tato stání jsou plně obsazena, zajeďte do placené parkovací zóny přímo před budovou, vezměte si parkovací lístek a my vám jej rádi proplatíme.

Dobronická 1257, Praha 4

NAVIGOVAT

PO–NE: 9 – 19 hod.
 

Autosedačky a cestování Hračky a dárky Kočárky Kojení a krmení Koupání a přebalování Oblečení a doplňky Péče o dítě Spaní a nábytek Blog Naše prodejna Studio autosedaček

Rozumíme vám i miminkům.
Navštivte nás osobně!

Pondělí – Neděle: 9 – 19 hod.

Dobronická 1257, Praha 4 Navigovat

  • Osobní odběr ZDARMA
  • Pohodlné parkování před naší provozovnou

© 2024 | Všechna práva vyhrazena.
Čekejte prosím...