Dobronická 1257, Praha 4 Navigovat

777 909 908 Po - Ne: 9 - 19 hod.

Dobronická 1257, Praha 4
Po - Ne: 9 - 19 hod.

Největší prodejna v Praze

Věděli jste, že DetskyDum.cz je největší prodejnou s dětskými potřebami v Praze? Přijďte k nám osobně a vyberte si ze široké nabídky kočárkůautosedačeknábytkutextilu a hraček. Naši prodejnu najdete na adrese Dobronická 1257, 148 00 Praha 4 - Kunratice (GPS: 50.0101992N, 14.4694322E).

E-shop je skvělá možnost výběru, ale osobní kontakt, radu a konzultaci vám dáme právě v kamenné prodejně, kde se vám bude rád věnovat náš proškolený personál. Jsme na trhu již od roku 1997 a neustále se vzděláváme!

Dáváte přednost nákupu přes internet? Pak si na e-shopu objednejte základ a k nám si už jen přijďte doladit výbavu! V klidu si naše zboží prohlédněte, porovnejte styly a barvy, anebo je rovnou vyzkoušejte. 

Naše prodejna disponuje studiem autosedaček. Náš proškolený tým vám bude vždy nápomocen při výběru autosedačky pro vaše dítě. Autosedačku můžete vyzkoušet nejen na prodejně, ale i ve svém autě. V případě, že u nás autosedačku zakoupíte, rádi vám ji do auta zdarma nainstalujeme.

Bude nám ctí vám pomoci i s výběrem toho nejvhodnějšího kočárku právě pro vás. Povězte nám, co od kočárku očekáváte a nechte si od nás poradit. Na prodejně máme velké množství vystavených kočárků, které si samozřejmě můžete vyzkoušet na vlastní kůži, což je benefit, který vám e-shop nenabídne.

Pozor, ne všechny probíhající akční nabídky naleznete na e-shopu! Vybrané akce jsou určeny pouze pro návštěvníky kamenné prodejny.

Děti nenechávejte doma, jsou u nás vítané. Pro miminka máme dokonce místnost, kde je můžete v klidu přebalit nebo nakojit. 

Naše prodejna je dostupná všem. Do areálu, kde máme čtyři parkovací místa, lze vjet přes závoru a zaparkovat na 30 minut zdarma. V případě, že se u nás zdržíte déle než 30 minut, je potřeba tuto skutečnost nahlásit na pokladně. Obdržíte od nás kód, který vám umožní bezplatný výjezd. 

Těšíme se na vás!

 

Autosedačky a cestování Hračky a dárky Kočárky Kojení a krmení Koupání a přebalování Oblečení a doplňky Péče o dítě Spaní a nábytek Blog

Rozumíme vám i miminkům.
Navštivte nás osobně!

Pondělí – Neděle: 9 – 19 hod.


Dobronická 1257, Praha 4 Navigovat

  • Osobní odběr ZDARMA
  • Pohodlné parkování před naší provozovnou

© 2024 | Všechna práva vyhrazena.
Čekejte prosím...