Dobronická 1257, Praha 4 Navigovat

777 909 908 Po - Ne: 9 - 19 hod.

Dobronická 1257, Praha 4
Po - Ne: 9 - 19 hod.

Doprava

Doprava

Česká pošta - Balík na poštu

Poštovné je zdarma u objednávek od 500,- Kč včetně DPH. U objednávek do 500,- Kč účtujeme poštovné 89,- Kč. Balík na poštu je doručován na poštu určení následující pracovní den po odeslání. Česká pošta aktivně využívá e-mailovou adresu a telefonní číslo příjemce pro avizaci zásilky. Doporučujeme před odesláním objednávky pečlivě zkontrolovat tyto dva údaje.

Česká pošta - Balík do ruky 

Poštovné je zdarma u objednávek od 500,- Kč včetně DPH. U objednávek do 500,- Kč účtujeme poštovné 89,- Kč. Balík do ruky je doručován následující pracovní den po odeslání. Česká pošta aktivně využívá e-mailovou adresu a telefonní číslo příjemce pro avizaci zásilky. Doporučujeme před odesláním objednávky pečlivě zkontrolovat tyto dva údaje.

V případě neúspěšného doručení lze vaší poštu požádat o pokus o druhé doručení běžnou pochůzkou (zdarma) nebo mimořádnou pochůzkou (zpoplatněno). Pomocí webového formuláře může příjemce změnit dispozice k zásilce. 

PPL standardní doručení

Přepravné PPL je účtováno 89,- Kč, u objednávek od 500,- Kč je přepravné zdarma. Zásilka je doručována obvykle následující pracovní den po odeslání. PPL aktivně využívá telefonní číslo příjemce během procesu doručení. Doporučujeme před odesláním objednávky pečlivě zkontrolovat zadání Vašeho telefonního čísla. 

Přeprava PPL není vhodná pro doručování rozměrných nebo těžkých zásilek. 

Osobní odběr v prodejně Dobronická 1257, Praha 4

Osobní odběr není zpoplatněn. Jakmile je objednávka připravena k odběru, obdržíte od nás informaci e-mailem, telefonicky nebo krátkou textovou zprávou. Prosíme vyčkejte na toto avízo před návštěvou naší provozovny. Objednávky vyřizujeme postupně v pořadí, v jakém došly. Po obdržení avíza si můžete zboží vyzvednout po dobu následujících 7 kalendářních dnů kdykoliv v otevírací době prodejny. Po uplynutí této doby bude rezervace nevyzvednutého zboží zrušena.

Dodávka zboží na Slovensko

Na Slovensko doručujeme přepravní službou GLS za 150,- Kč. Nelze vybrat volbu "na dobírku". Nejsnazší a nejlevnější platební metodou při dodání na Slovensko je on-line platba kartou. V případě vracení celé nebo části platby z nerealizované dodávky refundujeme platby prostřednictvím on-line platební brány. Nevznikají Vám tak žádné náklady spojené s přijetím vrácené platby na Váš účet.

Další informace o výběru způsobu přepravy

V nákupním košíku se cena dopravy spočítá vždy po zaškrtnutí příslušné kombinace způsobu platby a způsobu přepravy. V posledním kroku objednávky je k dispozici kompletní přehled cen zboží a cen přepravy ještě před konečným odesláním objednávky. Nemusíte se tak bát v procesu dokončení objednávky zkoušet různé druhy přepravy a plateb. Dokud nestisknete tlačítko "Závazně objednat", máte vždy možnost se vrátit zpět a upravit zadané údaje.

Autosedačky a cestování Hračky a dárky Kočárky Kojení a krmení Koupání a přebalování Oblečení a doplňky Péče o dítě Spaní a nábytek

Rozumíme vám i miminkům.
Navštivte nás osobně!

Pondělí – Neděle: 9 – 19 hod.


Dobronická 1257, Praha 4 Navigovat

  • Osobní odběr ZDARMA
  • Pohodlné parkování před naší provozovnou

© 2023 | Všechna práva vyhrazena.
Čekejte prosím...