Britax Römer

Britax Römer

Značka Britax Römer ručí za to, že děti i rodiče jsou na cestách v bezpečí. Společnost se plně věnuje tomuto úkolu již od doby, kdy začala vyrábět bezpečnostní zařízení a doplňky na počátku 30. let 20. století. Od chvíle, kdy v roce 1966 vyvinuli první dětskou autosedačku Britax Römer, je bezpečnost dětí jejich nejvyšší prioritou. Už více než 50 let nešetří prostředky ani silami, aby pro děti zajistili ještě větší bezpečí. V současné době společnost Britax Römer vyvíjí a vyrábí dětské autosedačky, kočárky a cyklosedačky. 90 % sortimentu je „vyrobeno v Německu“ nebo „vyrobeno ve Velké Británii“.
Silná německá a britská tradice dokazuje, že Britax se skutečně soustředí na výrobu v Evropě. V roce 2016 sídlí vedení společnosti v německém Leipheimu. Toto nové zázemí umožňuje vyrábět 90 % autosedaček a všechny cyklosedačky v Německu nebo ve Velké Británii.
Filozofií společnosti je poskytovat zákazníkům nejvyšší kvalitu výrobků, která převyšuje zákonné standardy v oblasti ryzosti a čistoty. Od přísných nezávislých zkoušek v několika fázích výroby až po minimální požadavky převyšující zákonná nařízení a přísné standardy kvality.