Dobronická 1257, Praha 4 Navigovat

777 909 908 Po - Ne: 9 - 19 hod.

Dobronická 1257, Praha 4
Po - Ne: 9 - 19 hod.

Poradíme s výběrem

Založit rodinu, cítit nový život, vidět a objevovat svět dětskýma očima je to nejkrásnější na světě. Rodina pro nás všechny hodně znamená. Jsme proto rádi, že Vás můžeme doprovázet na Vaší cestě za tímto dobrodružstvím a můžeme Vám poradit s nákupem produktů pro miminka, děti a vaši rodinu! Snažíme se, abychom Vám nabídli nezapomenutelný zážitek z nakupování v našem obchodě i online obchodě. Jsme všechno, jen ne obyčejný, neosobní dětský obchod! Neprodáme Vám nic, čemu sami nevěříme!

V naší prodejně se na Vás těší proškolený tým, který vám ochotně poradí s výběrem autosedačky, kočárku, matrace i ostatních doplňků pro miminka i větší děti. Zavítejte do největší prodejny dětského sortimentu v Praze a užijte si nakupování bez starostí - odbornost nechte na nás. Našim cílem je nabízet kvalitní značkové produkty za příznivé ceny s důrazem na osobní přístup. Snažíme se poznat individuální potřeby každého zákazníka a podle toho vybrat a doporučit nejvhodnější výrobky. Neprodáme Vám městský kočárek, pokud chcete s miminkem každý den běhat po lese nebo venčit psa! Zastavte se za námi se svým manželem, partnerem, maminkou nebo kamarádkou a nechte se okouzlit naším výběrem kojeneckého zboží, našimi službami a individuálním poradenstvímTěšíme se na Vaši návštěvu!

A pokud se za námi nemůžete zastavit, neváhejte se na nás obrátit prostřednictvím e-mailu nebo telefonu. Rádi Vám pomůžeme a poradíme!

Autosedačky a cestování Hračky a dárky Kočárky Kojení a krmení Koupání a přebalování Oblečení a doplňky Péče o dítě Spaní a nábytek Blog Naše prodejna

Rozumíme vám i miminkům.
Navštivte nás osobně!

Pondělí – Neděle: 9 – 19 hod.


Dobronická 1257, Praha 4 Navigovat

  • Osobní odběr ZDARMA
  • Pohodlné parkování před naší provozovnou

© 2024 | Všechna práva vyhrazena.
Čekejte prosím...