Omezení některých poskytovaných služeb

26.4.2020

Od pondělí 27.4.2020 otevíráme znovu prodejnu v běžném provozu pondělí až pátek 9 -19 hod. V pátek 1.5.2020 (státní svátek) otevřeno 9 - 19. hod.
Obě pokladní místa na prodejně jsme opatřili plexi štíty, aby jste se u nás cítili bezpečně. U vchodu i na prodejně je k dispozici desinfekce. Dbáme na čistotu a hygienu.

17.4.2020 

Od dnešního dne je možné platit kartou při osobním odběru. U pinpadu je k dispozici desinfekce. 
Podle předběžných informací z vlády budeme moci otevřít omezenou část (200 m2) prodejny 27. 4. 2020. Zbylých 400 m2 prodejní plochy bude možné otevřít až 11. 5. 2020. Připravujeme vše potřebné, aby i v omezeném prostoru byl výběr stejně široký, jako jste zvyklí s celé prodejny.

24. 3. 2020

 • Prodej prostřednictvím eshopu, telefonů a emailů i nadále v provozu. Neváhejte se na nás obracet s dotazy. Jsme tu pro Vás na telefonech i e-mailech. Rádi Vám poradíme a pomůžeme.
 • Osobní odběry jsou možné po předchozím objednání a úhradě zboží. Využít můžete některou z rychlých online platebních metod nebo běžný bankovní převod. Zboží Vám předáme u přepážky ve vstupu prodejny. Vstup na prodejnu není možný. Pokladny jsou uzavřeny, úhrada na prodejně tedy není možná.
  Provozní doba pondělí - pátek 9 - 19 h (o víkendu zavřeno)
  Svátek pátek 10.4. - 9 - 16 h
  Velikonoční pondělí ZAVŘENO
 • Zasílání Vašich objednávek i nadále funguje pouze s omezením dobírek. Z důvodu omezení příjmu hotovosti přepravními služebami i jako vstřícný krok k našim přepravcům a jako opatření ke zvýšení bezpečnosti při předání zásilky jsme dočasně zrušili možnost objednání na dobírku. Spěcháte? Neváhejte využít některou z námi nabízených rychlých online platebních metod. O Vaší platbě se dozvíme během několika minut.
 • Půjčovna autosedaček, kočárků a dalších potřeb do odvolání mimo provoz.

16. 3. 2020 21:00 DOBÍRKY

Vzhledem k tomu, že některé přepravní služby omezují a ruší dobírky, je velmi pravděpodobné, že bude v nejbližších dnech následovat i PPL, GLS a Česká pošta. Žádáme Vás proto o pečlivé zvážení výběru tohoto druhu úhrady. Je pravděpodobné, že balík s dobírkou nemusí být doručen. 
V souvislosti s touto změnou zintenzivníme zpracování plateb natolik, aby případné přeplatky objednávek všemi druhy on-line úhrad včetně karet a bankovních převodů byly refundovány obratem bez zbytečných prodlev. Nebojte se na nás obracet s žádostmi o změnu předem uhrazených objednávek. Vyjdeme Vám maximálně vstříc ať už se bude řešit přeplatek nebo doplatek.


16. 3. 2020

PŘÍSTUP DO PRODEJNY PŘI OSOBNÍM ODBĚRU:
Z důvodu zpřísnění hygienických opatření bude možný osobní odběr internetových, telefonických a emailových objednávek na prodejně pouze při platbě předem a pouze u výdejní přepážky ve vchodu do prodejny. Přístup do prostor prodejny nebude možný.
Rychlou úhradu objednávky je možné řešit přímo v našem eshopu online kartou, online platbou Česká spořitelna, Fio banka, Komerční banka, mBank, Raiffesen Bank, Unicredit Bank prostřednictvím platební brány GoPay nebo z GoPay peněženy. Potvrzení o úhradě těmito metodami máme k dispozici do několika minut.
Dále je možná platba běžným bankovním převodem. U této metody je úhrada ověřena nejpozději do druhého pracovního dne.
Platba přímo na prodejně nebude možná.
ZASÍLÁNÍ OBJEDNÁVEK funguje i nadále beze změn. Snížili jsme limit pro objednávky zasílané na naše náklady na 970 Kč.
Mléka, výživu, hygienické potřeby a další produkty denní potřeby je možné nakoupit osobně pouze po předchozí telefonické, emailové nebo eshopové objednávce formou výdeje na provizorní přepážce u vchodu do prodejny a úhradě předem. Přepážka nebude přijímat hotovost ani karty.
Výdejní doba přepážky je nyní pondělí - pátek  9-19 hod.
Děkujeme za pochopení i trpělivost.

15. 3. 2020

Vyjádření k osobním odběrům na prodejně:

Vzhledem k četným požadavkům a dotazům k osobním odběrům upřesňujeme na základě vyjádření Ministerstva průmyslu a obchodu některé informace. Prosíme vezměte na vědomí, že situace se vyvíjí a během trvání zákazu prodeje se pravidla pro osobní odběry mohou dále zpřísnit:

 • Zboží objednané z našeho e-shopu bude možné odebrat osobně na prodejně po - pá 9 - 19 hod. za podmínky dodržení přísných hygienických pravidel.
 • Bude umožněn přístup pouze do přední části prodejny s pultem, kde bude k dispozici dětská strava, pleny, hygienické potřeby a některé další nezbytné produkty denní potřeby. Zbytek prodejny bude oddělen a uzavřen pro veřejnost.
 • Žádáme Vás o pochopení, ohleduplnost vůči svému okolí i našim zaměstnancům a zejména omezení času nutného pro převzetí zboží.
 • Příjem reklamací bude do 23.3.2020 z důvodu uzavření prodejny omezen pouze na příjem reklamací zaslaných poštou nebo přepravní službou.
  Neváhejte nás však kontaktovat, pokud to bude možné, nasměrujeme Vás přímo na záruční servis, aby se zbytečně neprodlužovala lhůta k vyřízení. Prosíme vezměte však na vědomí, že servisy budou fungovat s omezeními.
 • Půjčovna autosedaček, kočárků a dalších potřeb bude mimo provoz až do 23. 3. 2020. V této době bude možné pouze vracení již zapůjčených potřeb.

14. 3. 2020

 • Usnesením č. 211 ze 14. 3 .2020 vláda České republiky zakazuje  s účinností ode dne 14. března 2020 od 6:00 hod. do dne 24. března 2020 do 6:00 hod. maloobchodní prodej a prodej služeb v provozovnách s některými výjimkami, jako je např. prodej přes internet a dalšími vzdálenými prostředky
 • I nadále BUDEME VYŘIZOVAT A ODESÍLAT OBJEDNÁVKY z eshopu i telefonické nebo e-mailové a to s velkým důrazem na dodržování zvýšených hygienických požadavků a doporučení.
 • I přesto, že velká část našeho sortimentu spadá do výjimek z vládního zákazu prodeje, rozhodli jsme se, že zdraví našich zákazníků i zaměstnanců je pro nás na prvním místě. Z toho důvodu zůstane naše prodejna Dobronická, Praha 4 uzavřena z velké části i pro prodej těchto produktů vyjmutých ze zákazu.
 • Rádi Vám kterýkoliv z námi nabízených produktů zašleme poštou, přepravní službou PPL nebo GLS a Vy máte celých 14 dní na to, aby jste ho vrátili v případě, že se nebude líbit. Zasílat nebudeme pouze speciálně označené nadrozměrné produkty, u kterých je vyznačena možnost pouze osobního odběru (jedná se např. o rozměrný nábytek a pod.) Zasílat naopak budeme jako vždy kočárky, autosedačky, většinu postýlek, ohrádky a další tak, jak jste zvyklí.
 • Pokud nedojde k žádné změně, otevřeme naší prodejnu znovu 24. 3. 2020 v 9:00
 • Všechny e-maily a telefonní linky zůstávají v provozu bez omezení ve všední dny v době 8:00 do 16:00 hod. I nadále na těchto kontaktech přijímáme objednávky, poskytujeme poradenství a informace k aktuální situaci.
 • Omlouváme se za případné nepohodlí. V této situaci však chceme být solidární a maximálně přispět k rychlému návratu do normálu pro všechny. Nehledáme proto cesty, jak vládní nařízení obcházet nebo zneužívat. Děkujeme za pochopení.