Možnosti platby

Úhrada platební bránou GoPay

Pohodlná platba prostřednictvím bezpečné online platební brány GoPay. Po vytvoření objednávky budete přesměrováni na platební bránu GoPay, kde si můžete vybrat jednu z více nabízených možností provedení úhrady Vaší objednávky. U vybraných druhů plateb je nám poskytnuta okamžité potvrzení Vaší platby a Vaší objednávku tak můžeme vyřídit bez čekání na naběhnutí platby. Více informací o možnostech platební brány GoPay na www.gopay.com/cs/nakupovani

Úhrada dobírkou

Úhradu dobírkou lze vybrat pro zásilky zasílané službou Balík do ruky. Doručovatel vybere hotovost při předání zásilky. Pro usnadnění předávky balíku je vhodné mít připravenou přesnou částku dle celkové ceny objednávky. Doběrečné je účtováno ve výši 59,- Kč včetně DPH.

Úhrada převodem předem

Cenu objednávky uhradíte běžným bezhotovostním převodem na náš účet 222 99 111 / 2010 (Fio banka a.s., ČR). Jako variabilní symbol použijte vždy číslo objednávky. Objednávku lze odeslat (nebo předat při osobním odběru) až po naběhnutí platby na náš účet. Platby z Fio banky a.s. jsou k našemu účtu připsány ihned, platby z ostatních bank během jednoho až dvou pracovních dnů. Náš systém automaticky páruje naběhlé platby k objednávkám. Pokud však platební příkaz obsahuje chybu (chybná částka nebo chyba ve variabilním symbolu platby), musíme platbu dohledat ručně, což prodlužuje termín odeslání. Platbu doporučujeme zaslat po přijetí automatického potvrzení objednávky. V případě, že chcete počkat na výzvu k platbě, až pro Vás bude zboží nachystáno v krabici, uveďte tento požadavek do vzkazu k objednávce. Za úhradu převodem předem neúčtujeme žádný příplatek, vaše banka však může účtovat poplatek za odeslání platby dle jejího platného sazebníku.

Platební kartou on-line

Pohodlná platba pro majitele platebních karet s povolenými platbami po internetu. Po odeslání objednávky vyberete z nabídky typ Vaší platební karty. Poté budete přesměrováni na zabezpečenou platební bránu, kde zadáte identifikační údaje z karty, potřebné pro autorizaci platby. E-commerce platební bránu s řešením 3D Secure poskytuje pro náš e-shop Česká spořitelna, a. s. a provést platbu prostřednictvím této brány lze samozřejmě i platebními kartami ostatních bank. Za on-line platbu platební kartou Vám není stržen ani účtován žádný příplatek nebo poplatek.
Po úspěšné autorizaci platby je příslušná částka dle typu karty buď přímo odečtena z vašeho účtu nebo přesunuta do blokací, odkud je později uvolněna pro provedení platby. V případě úspěšné autorizace platby je v obou případech objednávka označena naším systémem za uhrazenou. Objednávku s úspěšně autorizovanou platbou tak můžeme odeslat stejně rychle, jako objednávku hrazenou dobírkou. Bližší informace o platbách kartou a zabezpečení plateb najdete na stránkách České spořitelny, a. s.
Platba za nezrealizovanou objednávku nebo přeplatek při změně objednávky Vám bude vrácen prostřednictvím platebního systému České spořitelny, a.s. zpět na účet platební karty, ze kterého byla platba stržena.

Úhrada hotově nebo kartou na prodejně

V případě osobního odběru na naší prodejně Dobronická můžete platit v hotovosti nebo platební kartou. Při platbě objednávky hotově nebo platební kartou není není účtována žádná přirážka k ceně.

Úhrady ze Slovenska

Nejjednodušší a nejrychlejší platba ze Slovenska bez dalších nákladů je on-line platba kartou. Pokud by v takovém případě nebyla objednávka nebo její část zrealizována, vracíme finanční prostředky za nedodané zboží či služby opět přes platební systém pro příjem kartových plateb on-line. Peníze se tak spolehlivě vrátí zpět na účet, ke kterého byly strženy, bez dalších nákladů.

Platby převodem předem můžete také hradit v měně EUR na náš účet s minimálními nebo nulovými náklady tzv. platbou SEPA (Single Euro Payments Area). V tomto případě vyčkejte na potvrzení objednávky a celkové částky v EUR naším obchodem. Pro přepočet ceny bude použit aktuální kurz ČNB, viz. http://www.cnb.cz/cs/financni_trhy/devizovy_trh/kurzy_devizoveho_trhu/denni_kurz.jsp

Při platbě na náš účet tzv. platbou SEPA (někdy také Europlatbou nebo Platbou do eurozóny) nesete pouze náklady na straně své banky, které jsou v řadě případů nulové nebo do výše cca 1€. Konkrétní výši poplatku zjistíte u své banky v sazebníku pod položkou SEPA platby.

Bankovní spojení pro platby v EUR:

IBAN:  CZ8620100000002300702062
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX