Články a recenze

Protože je práce zároveň i naším koníčkem, tak ve volném čase testujeme některé z námi prodávaných produktů a vytváříme pro Vás co nejobjektivnější recenze.

      Hledáte citlivý odposlech dětského pokoje, který nezabere příliš místa při cestování, ale přesto disponuje pokročilými funkcemi? Pak právě pro vás by mohla být zajímavá chůvička Motorola MBP161TIMER. Kromě základní funkce citlivého odposlechu místnosti s dítětem je tato chůvička vybavená dalšími více i méně praktickými funkcemi, které zpříjemní její používání....(zobrazit celou recenzi)
     
 

Jednotce dítěte chůvičky Motorola MBP 36S dominuje jednoznačně kulová hlava s okem kamery, za kterou se skrývá krátká anténa a flexibilní tykadlo s teplotním senzorem. Napájení je řešené externím síťovým adaptérem přívodním kablíkem o délce úctyhodných 2,5 metrů. Ne nadarmo je celá jedna stránka návodu k obsluze věnována upozornění na rizika spojená s kabelem umístěným v blízkosti malého dítěte...(zobrazit celou recenzi)

 

     
 

Motorola MBP 85 Connect digitální videochůvička s wi-fi připojením. Už při pohledu na krabici s nápisem „wi-fi“ každého napadne: „Na co tam asi ta wifina je a funguje to i bez ní?“ Odpověď je prostší, než by se zdálo. Připojení k wi-fi je jen takový bonus navíc, který můžete, ale nemusíte využít...(zobrazit celou recenzi)